Palladio Materials w swej ofercie posiada: moss design, iflame, ak47
ABOUT US Palladio Materials Architektura is an act of art
Le Corbousier
Słowa te przyjęliśmy za motto naszej pracy. Wierzymy, że elegancja materiałów oraz harmonia kształtów nawet w codziennym świecie, może być okruchem piękna. Stosując nasze szlachetne materiały każdy może mieć piękno w zasięgu ręki, każdy może je współtworzyć.

Od 2008 roku zajmujemy się sprzedażą tradycyjnych włoskich kamieni naturalnych jak wapień - limestone, łupek - ardesia, porfir czy pietra piasentina, używanych przez mistrzów klasycznej architektury. Na życzenie klienta nadajemy im nowoczesny charakter poprzez wyjątkowe wykończenie powierzchni jak rainy, velvet, groszek.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem kamieniołomów położonych w północnych Włoszech. Również z północnych Włoch pochodzą innowacyjne artykuły aranżacji wnętrz, o które od niedawna uzupełniliśmy naszą ofertę. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce marek jak Verde Porfilo, AK47 oraz iFlame. Zgodnie z naszą filozofią produkty te w unikalny sposób łączą estetykę z funkcjonalnością, a tradycyjne materiały z nowoczesną formą.